Korona gerçeği ne? Bill Gates aslında kim? Tek Dünya Devleti projesi…

 

 

Bill Gates, Soros ve Rockefeller yargılandı! Kovid’i dünyaya yaydılar!

Peru’da bir mahkeme, Microsoft’un kurucusu Bill Gates’i, Amerikalı iş adamı George Soros’u ve Rockefeller ailesini koronavirüsü üretip dünyaya yaydıkları gerekçesiyle suçlu buldu.

Bill Gates, Soros ve Rockefeller yargılandı! Kovid'i dünyaya yaydılar!mask

 

Çin‘den tüm dünyaya yayılan Yeni Tip Koronavirüs ( Kovid-19) ile ilgili birçok komplo teorisi ortaya atıldı. Bu teorilerin başında salgın başlamadan yıllar önce yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken, tüm insanlığa çip takma düşüncesi olduğu öne sürülen Microsoft’un kurucusu Bill Gates var.

 

SUÇLU BULUNDU

Dünyayı Siyonizm doğrultusunda yeni bir düzene sokmak isteyen George Soros, Rockefeller ailesi ve Bill Gates hakkında Peru’da dava açıldı. Peru’da bir mahkeme, koronavirüs salgınının nasıl yayıldığına ilişkin inceleme başlattı. Kovid-19’u laboratuvar ortamında ürettikleri gerekçesiyle Microsoft kurucusu ABD‘li iş insanı Bill Gates, İş insanı George Soros ve dünyanın en zengin ailesi Rockefeller inceleme sonucunda suçlu bulundu.

Soruşturma metninde, “Bill Gates, Soros, Rockefeller gibi yeni dünya düzeninin yaratıcıları dışında hiçbir dünya hükümeti, gerçek ve tüzel kişiler bu salgının öngörülebilir nitelikte olduğunu iddia edemez.” ifadelerine yer verildi.

 

 

KARARI VEREN YARGICA SORUŞTURMA AÇILDI

Peru’daki Chincha ve Pisco Mahkemesindeki hakimler verdikleri karar sonrası tepki çekti. Peru Yüksek Mahkemesi, soruşturmanın basında ciddi yankı bulmasının ardından Twitter hesabından açıklama yaptı. Soruşturmayı başlatan hakimler Tito Gallegos, Luis Leguia ve Tony Changaray hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Views: 218

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir